مربی تیم والیبال کاله مازندران:
مذاکره باشگاه کاله با «زایتسف» صحت ندارد

مربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: صحبت‌هایی بین مردم مبنی بر صحبت‌هایی درباره بکارگیری «زایتسف» توسط کاله مازندران به گوش می‌رسد که اصلا این خبر صحت ندارد و با بازیکنان فعلی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

خبرگزاری فارس: مذاکره باشگاه کاله با «زایتسف» صحت ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، با پایان یافتن دور مقدماتی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شاهد برگزاری مرحله پلی‌آف و جدال هشت تیم برتر کشورمان برای تصاحب قهرمانی هستیم.

در این مرحله برخی تیم‌ها برای حضوری قدرتمندانه دست به جذب بازیکن زدند تا توان تیمی خود را ارتقا دهند.

البته صحبت‌هایی نیز در زمینه چگونگی جذب یکی از بازیکنان بزرگ والیبال دنیا توسط مردم آمل و هواداران کاله مازندران مطرح است.

همچنین حرف‌ها و حدیث‌هایی به گوش می‌رسد که برخی هواداران نام «ایوان زایتسف» یکی از باارزش‌ترین و بهترین بازیکنان تیم ملی والیبال ایتالیا که در لیگ جهانی نیز مقابل ایران به میدان رفت، را به زبان می‌آورند در حالی که مسئولان کاله این امر را تائید نکرده‌اند.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در آمل در این زمینه با محمد شریعتی یکی از مربیان تیم والیبال کاله مازندران هم‌صحبت شد.

شریعتی در پاسخ به سئوالی مبنی بر صحبت‌های این باشگاه با زایتسف برای به خدمت گرفتن و همکاری در مرحله پلی‌آف لیگ برتر یادآور شد: این حرف‌ها شایعه است و این صحبت‌ها را تایید نمی‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این بازیکن هم‌اکنون در لیگ ایتالیا مشغول به بازی است، یادآور شد: لیست بازیکنان تیم کاله تکمیل بوده و جای خالی برای جذب بازیکن نداریم.

شریعتی با اشاره به اینکه مهلت جذب بازیکن نیز به پایان رسیده است و با توجه به مقررات سازمان لیگ برتر نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم، گفت: باریج اسانس باشگاهی بود که در این مرحله با مصدومیت نادی توانست رودریگو سانتانا سرعتی‌زن سابق تیم ملی برزیل را به خدمت بگیرد.

وی با اعلام اینکه در بازی رفت مرحله نخست پلی‌آف توانستیم با نتیجه سه بر صفر مقابل پیکان تهران به پیروزی شیرین خانگی دست پیدا کنیم، تصریح کرد: بازیکنان ما نیز در شرایط مطلوب روحی، روانی و جسمانی جای دارند و تمام تلاش‌مان این است تا با قدرت وارد مرحله نیمه نهایی شویم.